03 Дек 2019, 09:21

Новий Jaguar F-TYPE перетворився на модель Hot Wheels

Новий Jaguar F-TYPE із малюнка у блокноті перетворився на модель Hot Wheels® та відправився в унікальну екскурсію дизайн-студією Jaguar.

Модель спорткара, створена у масштабі 1:64, вкрита чорно-білим камуфляжем, подолала 25 петель, зробила три стрибки, які кидають виклик гравітації, та увійшла у 44 повороти на 232-метровому оранжевому треку Hot Wheels®, створеному  у дизайн-студії.

Директор із дизайну Jaguar Джуліан Томпсон заявив: «Будучи дизайнером і поціновувачем автомобілів, я хочу сказати, що моделі Hot Wheels були частиною мого життя з дитинства. Вони захоплюють уяву, перетворюють володіння автомобілем своєї мрії на реальність і дають першу можливість фактично «управляти» автомобілем. Ми звикли створювати моделі з глини, але побачити таку детально опрацьовану модель гоночного автомобіля F-TYPE в масштабі 1:64 у студії, де вона продемонструвала кожен етап нашого дизайнерського процесу, стало дійсно унікальним досвідом».

Тісно співпрацюючи, дизайнери Jaguar і Hot Wheels використовували CAD-дані реального автомобіля для створення точної моделі для 3D-друку. Вони відтворили всі деталі нового F-TYPE, включаючи його новий капот, який відкривається проти ходу руху, характерні надтонкі фари Pixel LED і більш витончені передній і задній бампери.

Команда Hot Wheels також точно відтворила синій колір Velocity Blue з палітри SVO Premium, і навіть пофарбувала задній логотип F-TYPE вручну до того, як модель була закамуфльована перед своїм «відкриттям». 

Маленька модель F-TYPE досягала швидкості до 300 км/год на спеціально побудованому треку, який був спроектований і розроблений під керівництвом офіційного дизайнера Hot Wheels Пола Шміда.

Старший менеджер із дизайну продукції Hot Wheels Брайан Бенедікт зазначив: «Ми працюємо з Jaguar вже більше 40 років, але це була можливість зробити щось дійсно особливе з автомобілем, який ще не надійшов у продаж. Відправитися до надсекретної студію дизайну Jaguar і попрацювати з талановитою командою дизайнерів, втілити у життя цей автомобіль і показати його на нашому оранжево-блакитному треку – це унікальна можливість».

Сучасна дизайн-студія Jaguar відкрилася у вересні

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео