25 Янв 2008, 09:10

Новий проект «ВІРТУАЛЬНА МЕДІА-БІБЛІОТЕКА»

Новий проект «ВІРТУАЛЬНА МЕДІА-БІБЛІОТЕКА»

18 січня 2008 року розпочав свою роботу новий проект Лабораторії законодавчих ініціатив — "ВІРТУАЛЬНА МЕДІА-БІБЛІОТЕКА" (сайт www.media.parlament.org.ua), який реалізується за підтримки спільної ініціативи Міжнародного фонду "Відродження", "Інтерньюз-Нетворк" та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках програми "Відкритий Фонд для ЗМІ України".

Метою проекту є створення та підтримка функціонування віртуальної медійної бібліотеки, доступної для всіх зацікавлених організацій, органів влади та зручного в користуванні веб-ресурсу, який акумулював би:

  результати діяльності аналітичних центрів, що досліджують проблеми медійного права, органів державної влади та місцевого самоврядування України;  
  новини про основні тенденції розвитку медійного ринку в Україні і за кордоном;  
  законодавство ЄС та окремих країн Європи у відповідній сфері;  
  конкурси в медійній сфері, оголошені грантодавцями;  
  інформацію про національні та міжнародні заходи, участь у яких могли б брати медіа-експерти з України.

До участі у проекті запрошуються громадські організації, засоби масової інформації до співпраці, результатом якої стане висвітлення активності організацій третього сектору в медійній сфері, надання всім зацікавленим сторонам можливості безпосереднього отримання систематизованої інформації про вже реалізовані проекти та їх результати; визначення пріоритетів подальших досліджень у медійній сфері та напрямів законодавчої роботи тощо.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Расскажите друзьям про новость

Новое видео