14 Июн 2019, 11:30

NON STOP Energy запускає документальне кіно у форматі Instagram

Серце мегаполіса, як і кожного, хто його населяє, б’ється в грудях щосекунди, адже перманентний рух – це і є життя. Під егідою бренда енергетичних напоїв NON STOP та за творчої участі #ODDEE Agency стартував новий унікальний проект – документальне кіно у форматі Instagram. Короткі інтерв’ю з активними мешканцями міста, чий спосіб життя відповідає філософії NON STOP, регулярно публікуються на Instagram-cторінці Faces #NonStop, починаючи з весни цього року. Також їх можна почитати на офіційній Facebook-сторінці NON STOP Energy. Тепер проект виходить у публічний простір: на YouTube-каналі бренда відбувся реліз маніфесту Faces #NonStop.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Faces #NonStop – це особливий майданчик, де кожен вільний самовиразитися, поділитися секретом успіху та життєвими висновками. Героєм Faces #NonStop може опинитися будь-хто, аби стати рупором свого покоління, лакмусом свого оточення, законодавцем моди на свій особливий лайфстайл. «В центрі уваги весь час – одні й ті самі обличчя. Нам хотілося розповісти про тих, хто в тіні. Яскраві, молоді, повні енергії – ці люди і є сила. Ми дізналися, чим вони живуть, про що мріють, де черпають натхнення. Вийшло документальне кіно про життя киян у форматі Instagram», – прокоментувала творчий задум Аліна Циганок, креативний директор агентства Oddee.

Тож сторінку Faces #NonStop дедалі більше заполоняють красиві, амбітні, енергійні і такі несхожі між собою люди, що ніколи не спиняються. Їх доба нараховує 25 годин, а їх мрії – незліченні. Серед них є IT-стартапери, ресторатори та спортсмени, музиканти-ентузіасти, громадські активісти, нестримні мандрівники і тревел-блогери, цілодобові тусовщики й тренери особистісного росту, дизайнери молодіжного брендового одягу, ідеологи вуличної культури, щасливі й самодостатні фрілансери…і все це розмаїття непересічних особистостей, яких живить безперебійне джерело енергії, зібране на одній сторінці. Постаті, якими захоплюються, їжа та напої, що заряджають, місця сили та домашні улюбленці, без яких не уявляють свого життя, – все це пронизує їх відверті тексти. Захоплені челенджем герої самі починають передавати своїм неординарним друзям та знайомим #NonStop-естафету, аби бути почутими і більше пізнати тих, хто поруч. 

Наразі проект нараховує вже 32 історії, і їх перелік
постійно зростатиме.  

Расскажите друзьям про новость

Новое видео