06 Дек 2021, 15:11

NISSAN повертається на Суперкубок вперше з 2015 року

Реклама Nissan з Брі Ларсон у головній ролі буде вперше представлена з 2015 року. 60-секундний ролик від TBWA/Chiat/Day представить майбутній електричний кросовер Ariya, а також спортивний автомобіль Nissan Z 2023 року.

До гри 2015 року Nissan не представлявся на Суперкубку з 1997 року.

Директор з маркетингу Nissan U.S. припустила, що реклама під назвою «Thrill Ride» буде радше легковажною, ніж серйозною, що допоможе розважити глядачів.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Режисером є Крейг Гіллеспі, відомого фільмами «Я, Тоня» та «Круелла».

Nissan є п’ятим рекламодавцем, який публічно підтвердив рекламні плани Суперкубку, після Avocados з Мексики, DraftKings, FTX і TurboTax.

Автомобілебудування традиційно є одним із найбільших секторів, які витрачають на Суперкубок, але COVID змусив автомобільні бренди переглянути пріоритети маркетингових інвестицій. Для гри 2021 року рекламу купили лише три автовиробники — General Motors, Toyota та власник Jeep Stellantis, а такі постійні компанії, як Hyundai, Audi та Kia, залишилися осторонь. Протягом останніх місяців індустрія зазнала проблеми з дефіцитом мікрочіпів, що призведе до різкого скорочення поставок, що змусило багато брендів скоротити витрати на рекламу.

Директор із маркетингу Ford Motor Co. Сьюзі Дірінг згадала дефіцит запасів як одну з причин, чому Ford цього року не буде купувати рекламу Суперкубку 2022 року.

Nissan, як і інші бренди, скоротив свої роздрібні витрати, але зберіг постійний маркетинг на вищому рівні.

Включення компанією свого електричного кросовера Ariya в майбутню рекламу є ще одним доказом того, що електромобілі споживають більше маркетингових доларів, оскільки автовиробники прагнуть підвищити попит на автомобілі з акумулятором, обіцяючи значні інвестиції в електромобілі в найближчі роки. Ariya не надійде в продаж до листопада 2022 року. Але минулого місяця Nissan почав приймати бронювання на автомобіль, початкова ціна якого перевищує 45 000 доларів.

Рекламу Суперкубку планують зняти цього місяця в Лос-Анджелесі.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео