10 Июл 2007, 09:38

Німеччина поділиться з Україною досвідом забезпечення безперебійної роботи ЗМІ

Німеччина готова поділиться з Україною досвідом у сфері забезпечення безперебійної роботи засобів масової інформації, загалом, і телебачення, зокрема, під час проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році. Про це в інтерв’ю газеті «Дело» заявив Посол Німеччини в Україні Райнхард Шеферс.

Відповідаючи на запитання про те, чи може Німеччина, як країнаорганізатор чемпіонату світу з футболу 2006 року, допомогти Україні в організації Євро-2012, Шеферс відзначив, що «з офіційної точки зору уряд Німеччини не має прямого стосунку до цього питання».

При цьому посол додав, що в Германії є багато підприємств, які мають досвід у сфері забезпечення безперебійної роботи засобів масової інформації, підготовки і організації подій такого рівня, і вони готові поділитися цим досвідом. 

«Про телебачення окрема розмова: перед українським телебаченням стоять величезні завдання в забезпеченні якості міжнародних телетрансляций. Німецька сторона готова поділитися своїм досвідом і в цій сфері. Тепер справа за українською стороною», – сказав Шеферс.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео