07 Дек 2021, 17:14

#НЕМОВЧАТИ з Marie Claire. Говоримо відверто про проблему сімейного насилля

Спецпроєкт зимового номера Marie Claire, який було реалізовано за підтримки компанії AVON, НЕМОВЧИ присвячений темі сімейного насилля.

Ми долучили найкращих фахівців з цієї теми, попросили детально розповісти яким може бути вихід у людей, з якими трапилося сімейне насилля. А герой обкладинки Макс Барських відкрив свою непросту життєву історію. У цьому номері нам хотілося б стати ближче до читачів. Тому ми багато говоримо про близкість. Зокрема, як можна бути ближче до людей, з якими через різні обставини ми не можемо бути соціально близько – тобто про безбар’єрність у спілкуванні. Проводимо справжнє fashion-занурення у царину українських традиційних технік ручної майстерності, та їх використання сучасними дизайнерами – бо хіба можна бути ще ближче до культурних витоків.

З Мариною Абрамович розмірковуємо про контемпорарі арт, який наблизився впритул до пересічної людини та дає їй змогу бути співавтором. А також за традицією у нашому фокусі уваги — головні тренди fashion і beauty індустрії.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео