16 Янв 2020, 10:00

Native, Live, VR, або Яким є сучасний відеоконтент

Інсайти сучасного відеоконтенту від Андрія Провотара, креативного директора агентства Lovivideo by TWIGA Group Ukraine

Краще за відео, може бути лише відео, відзняте за гарячими трендами 2020 року. 

Тож, до вашої уваги деякі інсайти у створенні сучасного відео контенту від Андрія Провотара –  креативного директора агентства Lovivideo by TWIGA Group Ukraine.

 

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись
Андрій Провотар
Креативний директор агентства Lovivideo by TWIGA Group Ukraine

Є багато такого, що називають трендами, а я все ж таки, назву це інструментами, які використовуються повсюдно і вже не дивують, ні глядачів (читайте фоловерів), ні рекламних професіоналів:

  • LIVE-відео. Замініть частину підготовлених за сценарієм відео на LIVE контент. Це бажано зробити не тільки тому, що це тренд, а тому що будь-яка аудиторія більше втягується в те, що відбувається тут і зараз і, відповідно, більше вірить такому контенту. 
  • VLOG. Тут я не відкрию нічого нового. VLOG вже давно увійшов в повсякденне життя не лише блогерів, а й брендів. 
  • 360 відео. Нічого складного, просто опануйте цей інструмент. Як показує практика, 360-відео більше залучає споживачів в рекламний контент, адже демонструє картинку в нестандартній спосіб, а це одразу цікавіше, ніж звичайне відео й тим паче фото. 
  • Використання AR і VR технологій. З кожним роком спостерігається все більша динаміка — компанії починають активно опановувати і використовувати інтерактивні інструменти.
  • Нативний контент — цей пункт, як раз, настільки великий, що всередині нього я хочу більш детально розкрити два цікавих тренда. 

 

Перший тренд: UGC — user generated content

Назва стара, форми нові.

Instagram, TikTok, Like — платформи максимально адаптовані під самовираження і вайрал розповсюдження. І цим користуються багато брендів, запускаючи хвилі челенджів і флешмобів під їх хештегом. 

А першими на українському ринку почала компанія PepsiCo Ukraine. Команда бренду Lay’s разом із командами агентств групи TWIGA Ukraine та Lovivideo, запустили на початку 2019 року челлендж #laysmoviegon в мережах Tik Tok та Like, та першим серед українських брендів промацали грунт в цій терра інкогніта. І не лише промацали, а й досягли в результаті цього проекту зростання уваги молоді та рекорду за кількістю зареєстрованих кодів в рамках національного промо на платформі «Кіно смакує Краще з Lay’s». 

А ось й сам кейс:  

 

Другий, але не менш важливий тренд: NATIVE CELEBRITY / INFLUENCER CONTENT

Мова йде про нативний контент від селебріті або інфлюенсерів.

Ви скажете — пффф! будь-який контент, який створюється селебріті або зіркою і не заточений під рекламу, є нативним. А я скажу, що шлях досягнення нативності інфлюенсерами трохи змінився, і нижче приведу приклади. 

Так ось, тренд нативного контенту від селебріті або інфлюенсера полягає в тому, що ви насилу відрізните такий контент від зазвичай створюваного. Питання залишається лише в тому, наскільки бренди готові довірити створення контенту не тільки собі, а й зірковому лідеру думки.

А тепер кілька дуже вдалих прикладів: 

Олександр Гудков — Дощ 

 

Дорн — Дічь 

 

Anitta — Breast Move (case) 

 


Кавер: Unsplash

Расскажите друзьям про новость

Новое видео