27 Июн 2007, 11:21

Найбільше частот на конкурсі отримав «Інтер», «1+1» і «ТЕТу» не дісталось жодної

Найбільше частот на конкурсі отримав «Інтер», «1+1» і «ТЕТу» не дісталось жодної

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення проголосувала за протокол результатів конкурсу на аналогові частоти. 

За результатами голосування у категорії «загальнонаціональні мережі» найбільше частот отримало АТЗТ «УНТК» («Інтер») – 14. Утім, це ті частоти, на яких «Інтер» мовив раніше. 6 частот отримав
ICTV, по 3 – НТН, М1 та СТБ, по 2 – ТОНІС та Новий канал. Телекомпанія НБМ отримала 2 частоти, «Експрес-інформ» — одну (нагадаємо, НБМ та «Експрес-інформ» мовлять під логотипом «5 канал»).  Канал «Україна» отримав одну частоту, а каналам «1+1» (претендував на 2 частоти) і «ТЕТ» (10) не дісталось жодної. 

На чотири соціальні частоти (мовлення у регіонах, де не проводяться вимірювання аудиторії) не було подано жодної заявки. Щодо 5 частот немає результативного голосування. 

Частоту у місті Керчі присудили відразу двом мовникам – ТОВ «Гравіс» («Кіно») та ТРК «Керч». Тепер між цими мовниками має бути досягнуто згоди щодо розподілу ефірного часу. Частоту в Дубровиці Рівненської області отримала Рівненська ОДТРК.

Як заявив голова Національної ради Віталій Шевченко, щодо всіх спірних питань та розподілу часових відрізків мовлення Нацрада голосуватиме на наступному засіданні.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Расскажите друзьям про новость

Новое видео