11 Авг 2008, 10:45

Надходження від кінопрокату зростають

У липні в Україні зафіксовано рекордне зростання (на 16% порівняно з аналогічним періодом минулого року) надходжень від кінопрокату.

 

Загальна сума надходжень від кінопрокату за чотири вікенди липня цього року в Україні становила 4 млн. 280 тис. доларів, що на 1 млн. 163 тис. доларів або на 16% більше, ніж за липень минулого року.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

 

Лідерами прокату в Україні в липні стали фільми «Хенкок» (1 млн. 365 доларів), Wall-E (1 млн. 224 тис. доларів), «Хеллбой-2: Золота армія» (1 млн. доларів).

 

Раніше деякі кінопрокатники повідомляли про ніби-то зниження грошових находжень після грудневого рішення Конституційного Суду України про обов`язковий переклад усіх іноземних фільмів українською мовою.

 

Водночас, згідно з даними Міжнародної асоціації виробників і дистриб’юторів фільмів Motion Picture Association (MPA), надходження від кінопрокату в Україні за січень — червень 2008 року зросли на 6,3 млн. грн. або на 4% — до 151,5 млн. грн.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео