28 Май 2008, 08:23

Нацрада спростовує обмеження російського ТБ в Україні

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення поширила повідомлення, в якому спростовує вилучення з кабельних мереж України російських телепрограм

Нацрада спростовує обмеження російського ТБ в Україні

У відповідь на поширену сьогодні заяву Міністерства закордонних справ Російської федерації стосовно стурбованості через можливого вилучення з кабельних мереж України російських телепрограм Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення поширила повідомлення, яким відкидає всі подібні припущення.

 

«Прикро, що офіційна установа вдається до тверджень, які не мають під собою жодних підстав. Органи влади України і, зокрема, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення як єдиний регуляторний орган країни у сфері діяльності аудіовізуальних ЗМІ не ухвалювали жодного документу, який би обмежував поширення в Україні російськомовних програм зарубіжних мовників. Не існує навіть проектів ухвал Національної ради чи інших нормативних актів, які б давали підстави для таких припущень. Тож цей коментар вражає некомпетентністю його авторів» — стверджується у повідомленні.

 

Водночас Нацрада висловлює сподівання, що «МЗС Росії звертає увагу на появу останнім часом відверто провокативних передач окремих російських телекомпаній, що без обмежень поширюються в кабельних мережах України, в яких простежуються втручання зарубіжних політиків у внутрішні справи України, принижується національна гідність українців».

 

«Національна рада готова до тісної співпраці зі своїми російськими колегами задля уникнення в майбутньому подібних недоречностей та розширення інформаційних контактів в інтересах громадян наших країн», — наголошуєтсья у повідомленні.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео