11 Июл 2007, 12:43

«Нацрада сфабрикувала експертний висновок щодо реклами Президента»

«Нацрада сфабрикувала експертний висновок щодо реклами Президента»

Партія регіонів зустрілась із проблемами, намагаючись розмістити рекламні ролики на 10 провідних телеканалах України. Про це в інтервю газеті «24» повідомила народний депутат V скликання Олена Бондаренко. 

«У роликах є кадри Юлії Тимошенко, Віктора Ющенка, депутатів, які бються. Нам повернули цей ролик із гнівною тирадою всі канали, з вимогою прибрати ці кадри як такі, що не відповідають законодавству. Єдиний канал, який узяв ролик без проблем – «1+1». Але через день на всіх цих каналах зявився президентський ролик із бійками в парламенті, зображенням Януковича, Мороза та інших депутатів, які голосують у залі», — каже пані Бондаренко. За її словами, ролик Президента канали прийняли беззаперечно і безкоштовно. 

«Нацрада з питань телебачення і радіомовлення сфабрикувала експертний висновок, надавши ролику Президента категорію соціальної реклами. Та й сам ролик фактично розміщувала Нацрада. Телеканали знають: не підкоришся – завтра тобі винесуть попередження, потім друге, а потім – суд, і прощавай, ліцензіє!», — пояснює Олена Бондаренко. 

Також, за її словами, у Партії регіонів виникли проблеми з розміщенням рекламних постерів у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Луцькій, Рівненській та Чернівецькій областях, де оператори зовнішньої реклами відмовили представникам партії. «У неофіційних бесідах вони пояснювали нам, що їх викликади в ОДА і казали: «Хочете мати проблеми з розміщенням і установкою зовнішніх носіїв після виборів? Ми вам це забезпечимо, якщо реклама «регіоналів» з
явиться на ваших біґбордах», — розповідає народний депутат.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео