03 Окт 2008, 09:25

Нацрада проінформувала про відключення каналів

Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення надіслала лист своїм представникам в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі стосовно щогодинного інформування про відключення провайдерами неадаптованих російських каналів

Нацрада проінформувала про відключення каналів

Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення надіслала лист своїм представникам в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі (вих. №246 від 01.10.2008 р.) з вимогою виконання усного розпорядження заступника голови Нацради І. Куруса стосовно щогодинного інформування про відключення провайдерами неадаптованих російських каналів.

 

До листа додається форма звітності де потрібно зазначити провайдера послуг і час відключення того чи іншого російського каналу.


"Компартія вважає діяльність Нацради України з питань телебачення і радіомовлення такою, що порушує конституційні права громадян на вільне отримання інформації і спрямована на свідому ескалацію напруги у стосунках із нашим стратегічним партнером Росією, спрямована на розкол України за мовною та етнічною ознаками". Про це заявив лідер українських комуністів Петро Симоненко, повідомили JeyNews в прес-службі КПУ.


Петро Симоненко наголосив, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення замість того, щоб виконувати свої прямі обов’язки, перетворилася на орган політичної цензури на догоду Ющенку та його націонал-екстремістському оточенню.


"Телерадіоефір України перенасичений програмами, які пропагують жорстокість, насильство, расизм і ксенофобію. Але Нацраді до цього немає діла. З екранів телевізорів та через радіоприймачі, порушуючи наші закони, людей зомбують закордонні пастори різних  релігійних сект. Нацрада не помічає цього. Я вже не кажу, що мова, якою, у більшості своїй, розмовляють в ефірі ведучі, не має нічого спільного з літературною українською, а являє собою жахливу помісь суржику з галичансько-діаспорським діалектом. Нацрада нічого цього не чує і не бачить", — наголосив лідер КПУ.


Петро Симоненко підкреслив, що заборона на трансляцію в Україні російських каналів під гаслом захисту державної мови – це брудна провокація, в першу чергу, проти власного народу.


"Замість того, щоб прибрати бруд та розпусту з українського ефіру, чиновники Нацради позбавляють багатьох людей можливості дивитися і слухати передачі на рідній для мільйонів наших громадян російській мові. Позбавляють тих, в першу чергу молодь, хто вивчає російську мову як іноземну, можливості чути носіїв мови", — зазначив Петро Симоненко.


"Якщо керуватися логікою Нацради, яка діє начебто заради збереження української мови, то треба заборонити показ всіх іноземних каналів на території України, які неадаптовані українською мовою: Бі-Бі-Сі, Євроньюз, Німецька хвиля, польських, італійських, румунських, турецьких, французьких тощо”  додав лідер КПУ.

 

JeyNews

Расскажите друзьям про новость

Новое видео