25 Апр 2007, 15:01

Нацрада попередила УТР і відклала розгляд питання щодо ліцензії «МTV Україна»

Нацрада попередила УТР і відклала розгляд питання щодо ліцензії «МTV Україна»

«Всесвітня служба УТР» отримала попередження від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Про це 25 квітня повідомив перший заступник голови Нацради Ігор Курус. За його словами, УТР попередили через невиконання умов ліцензії. «Телекомпанія зменшила обсяг мовлення з 24-х до 15-ти годин. Також зменшилася кількість культурологічних програм. Коли ми ліцензували телекомпанію, то ми не думали, що УТР займатиметься кінопоказом. Тепер треба з’ясувати, чи має УТР дозвіл на трансляцію цих фільмів на території Європи», – пояснив Ігор Курус, а голова Нацради Віталій Шевченко додав, що телекомпанія досі не має редакційного статуту та ради. 

Нацрада не задовільнила заяву «МТV Україна» щодо ліцензії на супутникове мовлення. «Ми не можемо приймати необґрунтоване рішення і ставити під удар проект, відомий в усьому світі (MTV Networks Europe), як уже було минулого разу, коли Нацрада видала ліцензію іншому суб’єкту господарської діяльності», – наголосив Ігор Курус. Нагадаємо, у 2005 році ліцензію на супутникове мовлення отримала ТРК «Мрія-ТБ», яка мала займатися просуванням проекту «МТV Україна», але тоді канал так і не розпочав мовлення. За словами пана Куруса, представник товариства з обмеженою відповідальністю «Музичне телебачення» не зміг відповісти на всі запитання, які ставили йому члени Нацради, тому розгляд питання про надання ліцензії перенесений на 15 травня. 

«Нацрада хотіла зрозуміти, яким чином буде функціонуватиме українська версія МТV. Чи буде це ретрансляція мовника, чи транслюватимуть закуплений за кордоном продукт разом із українським? Ми хотіли б знати, на яку територію передачі сигналу купуються права, це буде закритий чи відкритий сигнал, – аби зрозуміти, чи буде це повноцінне супутникове мовлення. Нас цікавить, як проводиться набір штату, скільки в телекомпанії працюватиме людей, коли канал зможе працювати», – сказав перший заступник голови Нацради. Нагадаємо, документи на отримання ліцензії компанія «Музичне телебачення»
подала минулого тижня. 

На засіданні було прийнято рішення про переоформлення ліцензії компанії Enter Film та Enter Musiс у зв’язку зі зміною власника. Тепер власником телекомпаній є «Український медіапроект», акціонером якого є Валерій Хорошковський. Нагадаємо, місяць тому Антимонопольний комітет
дозволив «Українському медіапроекту» придбати декілька медійних компаній. 

Також Ігор Курус повідомив, що футбольний клуб «Динамо Київ» подав заявку на реєстрацію як суб’єкт інформаційної діяльності, і нарада задовольнила її: «Зараз ми  маємо всі підстави сподіватися, що на супутнику поряд з каналами "Мілана" та "Арсенала" з’явиться канал "Динамо Київ"». 

Нацрада також призначила своїх представників у Луганській та Миколаївській областях. Таємним голосуванням на ці посади було обрано Ніну Моклякову (представником у Луганській) та Сергія Бондаря (в Миколаївській області). 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео