23 Янв 2008, 15:11

Нацрада підтримала Держтелерадіо щодо КРРТ

На засіданні Нацради з питань телебачення і радіомовлення 23 січня 2008 року Нацрада розглянула інформацію щодо намірів Міністерства транспорту та зв’язку України стосовно підпорядкування Концерну РРТ, який зараз перебуває у відомстві Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення.

 

На думку Нацради, обґрунтованим і доцільним є підпорядкування КРРТ саме Держтелерадіо, а досвід попереднього функціонування КРРТ у системі Міністерства транспорту та зв’язку України можна оцінити як негативний.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

 

До того ж, Нацрада ухвалила рішення звернутися до Ради національної безпеки і оборони з проханням проаналізувати можливі наслідки перепідпорядкування Концерну РРТ Мінтраснзв’язку, а також просити Кабінет Міністрів України утриматися від передачі КРРТ до Мінтрансу до завершення переходу телерадіомовлення на цифрові стандарти.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео