17 Апр 2009, 09:36

Нацрада перевірить «Радіо Алла»

 «В ухваленні рішення  щодо «Радіо Алла» головним для Національної ради було дотримання чинного законодавства», – заявив в ефірі радіо «Свобода» перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Андрій Мирошніченко.

За його словами, «у ситуації, коли телерадіоорганізація хоче змінити логотип, Національна рада зважає лише на один аспект: чи немає тут порушення прав на такий логотип на території України. Якщо такого порушення не існує, немає жодних підстав відмовити тій чи іншій телерадіоорганізації. Головне, щоб ця телерадіокомпанія, змінюючи концепцію, дотримувалася законодавчих норм. Нині для загальнонаціональних телерадіоорганізацій є обмеження щодо вживання мови в програмах і передачах – не менше 75% мовлення державною мовою. Саме така норма закладена в ліцензії «Радіо Алла».

«Отже, перед Національною радою зараз стоїть лише одне завдання: проконтролювати «Радіо Аллу» щодо дотримання законодавчої норми, і ми це зробимо» — зазначив Андрій Мирошніченко.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Расскажите друзьям про новость

Новое видео