29 Май 2019, 12:30

На Young Lions Competitions-2019 в Каннах Україну представлятимуть 4 команди молодих креаторів

Відбірковий конкурс молодих креаторів добіг кінця, переможці вже готуються до поїздки в Канни. Цього року на міжнародному YLC Україну представлятимуть одразу 4 команди. По завершенні конкурсу команда «Артем Гусєв, Сергій Артеменко», що посіла другу позицію у категорії Design із результатом 6,4 (і друге місце у рейтингу ТОП-10 команд), звернулась до Представництва із запитаннями про можливість представляти Україну у додатковій категорії міжнародного Young Lions Competitions.
Незважаючи на те, що відбірковий конкурс проводився у трьох категоріях, за сприянням Представництва Cannes Lions, все ж вдалось здобути ще одне місце для представлення України в Каннах. Команда «Артем Гусєв, Сергій Артеменко» буде змагатись на міжнародному YLC у категорії Digital. 

«Офіційне представництво фестивалю в Україні має повноваження надавати до розгляду додаткові команди (окрім переможців національного відбору). Оскільки рейтинговий результат команди «Артем Гусєв та Сергій Артеменко» вищий за результати переможців у категоріях PRINT та FILM, разом з колегами в Лондоні ми вирішили включити у змагання на фестивалі в Каннах ще одну команду. Хлопці продемонстрували, що за свої мрії потрібно боротися впевнено і цивілізовано. Тепер вони гідно представлятимуть Україну в категорії DIGITAL. А ми (Представництво) раді допомагати інформаційно та консультаційно, адже впевнені, що відкритість лише сприяє розвитку індустрії та аудиторії», – Костянтин Кузнєцов, офіційний представник Cannes Lions в Україні.

Представництво бажає успіхів усім чотирьом командам молодих креаторів та сподівається, що цього року буде привід привітати українців із титулом Young Lions. Нагадуємо, що найсвіжіші новини із Cannes Lions у період фестивалю будуть висвітлюватися на порталі та партнерських ЗМІ. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео