22 Авг 2008, 14:33

На ТРК «Україна» вийде програма «Шустер Live»

5 вересня – старт великого політичного ток-шоу, з 8 вересня – щоденні 60-хвилинні аналітичні випуски

На ТРК «Україна» вийде програма «Шустер Live»

Програма виробництва компанії «Савік Шустер Студіос», що виходитиме на телеканалі «Україна», матиме назву «Шустер Live». Про це повідомляє прес-служба компанії.

5 вересня о 21.30 стартує п'ятничне 3-годинне політичне ток-шоу, а починаючи з 8 вересня о 19.30 виходитиме годинний аналітичний випуск програми.

 
 

 

«Префікс Live у назві шоу покликаний підкреслити той факт, що програма виходитиме у прямому ефірі. Та ж особливість обігрується у слогані програми:  "Прямий ефір – це свобода"», — йдеться у повідомленні прес-служби.

 

«Хоч де б я був, на якому каналі працював, глядачі знають: мої програми були й будуть вільним майданчиком для всіх думок і позицій. І гарантія тому – прямий ефір, коли всі події відбуваються у нас на очах, тут і тепер», — цитує прес-служба ведучого програми та керівника продакшн-студії «Савік Шустер Студіос» Савіка Шустера.

 

У програмі буде задіяна активна аудиторія, яка представляє соціологічну вибірку. За її допомогою відстежуватимуться настрої населення України щодо обговорюваних проблем, а також рівня їх розуміння та підтримки. Виробництво програми «Савік Шустер Студіос» здійснює у співпраці з французькими компаніями.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео