03 Окт 2008, 09:03

На СТБ повернеться програма «За Вікнами»

6 жовтня на телеканалі СТБ відновлюється вихід програми «За Вікнами». Про це повідомляє у прес-служба каналу

На СТБ повернеться програма «За Вікнами»

6 жовтня на телеканалі СТБ відновлюється вихід програми «За Вікнами». Про це «Телекритику» повідомили у прес-службі каналу.
 
Як і в минулому сезоні, програма виходитиме щопонеділка. Нагадаємо, вестиме «За Вікнами» Наталія Франчук, яка раніше працювала журналістом у програмі. Попередній ведучий програми Богдан Кутєпов, якого було звільнено із офіційною мотивацією «за прогул», готується до запуску власного проекту на телеканалі ТВі.
 
«Хоча «За Вікнами» вважають мало не піонерами жанру журналістських розслідувань на українському телебаченні, ми не хочемо замикатись у межах одного жанру, який раптом став дуже модним. Для нас розслідування не є самоціллю. Наше завдання – дати глядачеві побачити і зрозуміти, яким насправді є наше суспільство, що відбувається за вікнами в кожного з нас, і на що ми дуже часто просто не звертаємо уваги», — коментує заступник голови правління СТБ з інформаційного мовлення Олексій Мустафін. У цьому сезоні, за його словами, програма планує збільшити свою частку за аудиторією 14-49, яку вважає своєю цільовою, до 10% (середній показник першого півріччя – 8,2%).
 
У першому випуску програми цього сезону вийде сюжет про крах чергової «фінансової піраміди». «За нею ми спостерігали останні півроку, звертались до правоохоронців, але вони лише розводили руками. І ось цього тижня офіс компанії з гучною назвою зачинили, а вкладникам відмовилися сплачувати гроші, пояснюючи все тим, що «ніхто ні в кого нічого не брав», а лише надавав консультаційні послуги», — розповідає пан Мустафін, висловлюючи сподівання, що матеріал зацікавить і компетентні органи.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео