16 Апр 2020, 18:19

На підтримку telegraf.design креативники створили соціальний відеоролик та принти

31 березня медіа про дизайн оголосило про закриття. Воно працювало за кошти своїх засновників, але пандемія змінила пріоритети інвестування. У відповідь на наполегливі прохання читачів медіа запустило краудфандингову кампанію на платформі Patreon.

До підтримки медіа долучилися й інші представники креативної індустрії – Saatchi & Saatchi Ukraine, Gvardia Production House та оператор Дмитро Баженов, зняли благодійний ролик, який демонструє, – український дизайн самобутній, але не досконалий. 

Досконалий дизайн змінює середовище людини і світ навколо. У це вірять креативники. І допомагають змінювати цей світ тим, хто так само пропагує world-changing ідеї.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Нагадаємо, Telegraf.Design – медіа, створене засновником практичної школи дизайну і розробки Projector Олександром Трегубом.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео