12 Мар 2009, 13:49

На Першому стартує програма «Weekend на колесах»

14 березня в ефірі телеканалу «Перший Національний» стартує нова пізнавально-розважальна програма про відпочинок

На Першому стартує програма «Weekend на колесах»

14 березня в ефірі телеканалу «Перший Національний» стартує нова пізнавально-розважальна програма про відпочинок —  «Weekend на колесах».

«Вихідні завжди можна провести цікаво. Головне – не сидіти вдома увесь день. Сподіваюся наша програма доможе глядачам подивитися на світ по-новому, і побачити, що в ньому є не лише криза. В Україні стільки гарних місць, де можна класно відпочити та унікальних людей, які займаються дивовижними справами попри всі негаразди. Їхній оптимізм передасться й вам», – відзначає керівник та автор програми «Weekend на колесах» Віра Вовчук.

Ведуча програми Олександра Балюта щотижня вирушає у подорож та відкриває цікаві місця України, яких ви, можливо, ще не знаєте. Звідтіля ви привезете найкращі фото та спогади про відпочинок, а по дорозі зустрінетеся з незвичайними людьми і навіть диваками. Заразом випробуєте автомобіль, побуваєте у місцях, де можна смачно і недорого перекусити та залишитися на ночівлю. У кінці програми підбиваються усі витрати на дорогу та викладається детальний маршрут.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

У першому випуску ведуча мандрує Полтавщиною: виявляється у Диканці можна скуштувати найсмачніші галушки у світі, в Опішному – побачити унікальні глиняні скульптури і самому зліпити будь-який виріб з глини, у Дібрівці – покататися на найшвидших скакунах України.

Програма виходитиме щосуботи в ранковий прайм-тайм. Хронометраж – 25 хвилин.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео