31 Мар 2008, 13:24

На НТН проведуть скорочення штату інформслужби

Суботні та недільні випуски інформаційної програми «Вчасно. Про головне» знято з ефіру телеканалу НТН. Також, як повідомив «ТК» генеральний продюсер НТН Гліб Корнилов, через зменшення кількості випусків новин планується скорочення штату інформаційної служби.
 
«Із маркетингових міркувань канал прийняв рішення припинити вихід новин у вихідні. Як показав аналіз рейтингів та якісного складу аудиторії цих випусків, вони мають найбільше відхилення від планових показників, прийнятих каналом на цей рік», — пояснив це рішення пан Корнилов. За його словами, скорочення випусків новин у вікенд дозволить інформаційній службі каналу перейти на простий та ефективний графік роботи «і зосередитись на підвищенні рейтингів випусків новин у будні».
 
«Звичайно, це призведе до певного скорочення штату, — сказав Гліб Корнилов. – Але ми вважаємо це нормальним робочим процесом оптимізації, який час від часу проводить будь-яка комерційна структура, якщо в неї тим чи іншим чином міняються цільові орієнтири». Подальшого скорочення обсягів інформаційного мовлення на каналі, за словами Гліба Корнилова, не планується.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео