04 Июл 2007, 13:23

На каналі «1+1» відбувається зміна ведучих

На каналі «1+1» відбувається зміна ведучих

На телеканалі «1+1» телеглядачі вже не побачать старих ведучих. Натомість, будуть нові обличчя. Також менеджмент каналу припинить виробництво окремих телепрограм. Про це повідомила народний депутат 5 скликання, колишній генеральний продюсер телеканалу «1+1» Ольга Герасим’юк.

«Ви не побачите багатьох знайомих облич телевізійників» , — так відповіла нардеп 5 скликання на запитання щодо появи нової ведучої випусків програми новин Наталі Мосійчук.

Однак, співрозмовниця не уточнила: чи йдеться про в цьому випадку про Аллу Мазур з Людмилою Добровольською та їх подальше звільнення з телеканалу.

Також за словами О.Герасим’юк, яка у Кременчуці висловила свою незгоду з окремими кадровими рішеннями та змінами в програмі, поки що до залишається незрозумілою подальша доля ток-шоу Ганни Безулик «Я так думаю». Причина незрозумілості, за словами колишнього генпродюсера — великий бюджет програми і втрата зацікавленості власників телеканалу до політичних проектів.

Натомість на телеканалі «1+1» залишиться ток-шоу самої О.Герасим’юк «Без табу». Пояснення яке пролунало — це ток шоу належить до мало затратних, але рейтингових телевізійних програм.

Бізнес рахує гроші і робить в першу чергу те, що йому вигідно. Такі аргументи щодо змін облич на телеканалі «1+1» стосовно майбутніх та нинішніх кадрових змін від О.Герасим’юк. Як зміна ведучих відіб’ється на рейтингу самого телеканалу не уточнювалося.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео