13 Авг 2008, 07:19

На «Інтері» стартує новий сезон

24 серпня на телеканалі «Інтер» стартує новий сезон. Про це повідомляє прес-служба каналу

На «Інтері» стартує новий сезон

24 серпня на телеканалі «Інтер» стартує новий сезон. Про це повідомляє прес-служба каналу.
 
Зокрема, цього дня щонеділі о 10.10 в ефірі телеканалу виходитиме ранкове шоу «Україно, вставай!», яке вестимуть актори студії «Квартал 95» Євген Кошовий і Олена Кравець, які гратимуть у програмі подружжя. Сценарій для програми створює авторська група «Кварталу 95» — Олександр Пікалов, Валерій Житков та Олена Зеленська, редагує – Володимир Зеленський. «Це не просто музична програма з ведучими, а маленький комедійний серіал – ситком із «вмонтованими відеокліпами», — характеризують формат програми її творці.
 
Також 24 серпня о 16.00 та 18.30 «Інтер» покаже сольний концерт співачки Таїсії Повалій «Україна, голос, душа» у двох частинах. У перерві між двома частинами вийде перший випуск відновленої програми «Позаочі» з Юлією Литвиненко (раніше виходила на К1), героїнею якої стане Таїсія Повалій. Як повідомляє прес-служба каналу, програма «Позаочі» матиме нову студію, а також «розшириться географія її гостей – тепер у ній братимуть участь не тільки українські, але й найбільші ”всесоюзні” зірки».
 
24 серпня о 23.00 на «Інтері» відбудеться прем’єра художнього фільму «Богдан-Зиновій Хмельницький» українського режисера Миколи Мащенка.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео