15 Апр 2021, 15:26

На Апостроф TV стартує резонансна прем’єра: «Аномалія 50.44…» з Валерієм Сараулою

18 квітня в 21:00 на Апостроф TV стартує авторська програма Валерія Сараули «Аномалія 50.44…».

Це сатиричний проект політико-паранормальних досліджень і припущень, трактування політичних подій на основі містичних моментів, побудованих на дослідженні загадкового, незрозумілого.

«50.44 — це геокоординати розташування урядового кварталу. У нас багато класних ідей, смішних паранормальних заготовочок для стовпів українського політичного і управлінського істеблішменту. Якщо ви хочете отримати шматочок вільної журналістики, незаангажований сатиричний погляд на відомих, а іноді і невідомих діячів української політики, включайте нашу програму на телеканалі «АпострофTV», — розповів автор проекту Валерій Сараула.

А для скептиків, які не вірять в те, що не можуть помацати своїми руками, в програмі спеціально передбачена неабияка частка здорового гумору, зазначив автор програми.

Генеральний продюсер Апостроф TV Ірина Король в свою чергу підкреслила: «Аномалія 50.44…» — це унікальний розважальний проект на злобу дня. Це таке собі містико-сатиричне препарування української, і не тільки української політики. Під прицілом — скандальні і потішні персони і події. Ведучий Валерій Сараула буде пояснювати ці події з містичної точки зору і досліджувати на предмет паранормальности».

Інформаційно-розважальне шоу виходитиме щотижня по неділях о 21:00.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео