04 Фев 2009, 16:00

На «5 каналі» стартує ранкове шоу

Глядачі «5 каналу» відтепер розпочинатимуть день разом з ведучими Катериною Кельбус та Артемом Овдієнком.

На «5 каналі» стартує ранкове шоу

Глядачі «5 каналу» відтепер розпочинатимуть день разом з ведучими Катериною Кельбус та Артемом Овдієнком, повідомляє прес-служба телеканалу.

«Ранок на «П’ятому» — зручна, лаконічна, корисна та максимально інформативна програма. За словами її керівника Юлії Жмакіної, «в основі програми лежить головний брендоутворюючий елемент «5 каналу» – новини. І у проекті «Ранок на «П’ятому» ми розвиваємо його нові форми, щоб глядач перебував у постійному потоці новин. Фактично, он-лайн ми спробуємо показати новини на першому етапі їх формування, у момент народження та передбачити їх подальше розгортання».

Кожні 15 хвилин ведучі у коротких блоках пропонуватимуть свіжі новини у трьох формах: власне новин, новин стисло та новин у заголовках. Запрошені до студії гості висловлюватимуть свою думку з приводу найважливіших подій.
Крім цього, картину дня попереднього та своєрідну розвідку у день сьогоднішній, з прогнозом розвитку подій, представлятимуть у спеціально підготовлених напередодні сюжетах кореспонденти «5 каналу».

У «Ранку на «П’ятому» заплановано також низку рубрик з корисною для нашої аудиторії інформацією про різноманітні новинки у світі авто, сучасних технологій, книжок, медицини тощо. Усе, що цікавить сучасного, активного глядача: здоров’я, освіта, діти, бізнес, політика – в динамічному прямому ефірі нової ранкової програми.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео