28 Ноя 2008, 11:24

На «1+1» скорочують більшу частину штату

27 листопада значній частині технічних працівників телеканалу «1+1» оголосили про те, що їхні посади за 2 місяці буде скорочено. Про це повідомили джерела «Телекритики» на телеканалі

На «1+1» скорочують більшу частину штату

27 листопада значній частині технічних працівників телеканалу «1+1» оголосили про те, що їхні посади за 2 місяці буде скорочено. Про це  повідомили джерела «Телекритики» на телеканалі. За інформацією джерел, співробітникам пропонують, не чекаючи на офіційне скорочення, написати заяву про звільнення і обіцяють у майбутньому залучати до окремих проектів.
 
Також джерела повідомляють, що 28 листопада о 13.00 відбудуться збори колективу «1+1» за участю генерального директора «1+1» Олександра Ткаченка, де буде оголошено про скорочення частини творчих працівників каналу. За непідтвердженою інформацією, йдеться про більшу частину людей, які займаються власним виробництвом (джерела називають цифру 80% штату).
 
Причиною скорочень, за інформацією джерела, є економічна криза, зменшення бюджету каналу та нижчі від очікуваних прибутки від реклами за 2008 рік. Поки що невідомо, чи торкнеться скорочення інформаційної служби каналу.
 
Раніше представники каналу заявляли про заплановану оптимізацію структури компанії, в рамках якої штат виробничих підрозділів «1+1» буде скорочено, а людей залучатимуть лише на час виробництва конкретних проектів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео