25 Фев 2021, 09:00

Музичний благодійний марафон «Ти не один» від 1+1 серед номінантів X-RAY Marketing Awards

За офіційними даними МОЗ, на початку пандемії навесні 2020 року кількість випадків COVID-19 серед українських медиків, які, ризикуючи життям, рятували країну від вірусу, була дуже високою. У цей період кожен 5-ий підтверджений випадок захворюваності на коронавірус був зафіксований серед медичних працівників. Як ніколи, сфера медицини в цей час потребувала підтримки та допомоги. Тому, під час першої хвилі карантину, 1+1 media, як соціально відповідальна компанія та один з найбільших медіхолдингів країни, об’єднала волонтерів, благодійників, лідерів думок, телеведучих, зірок, рекламодавців і телеглядачів заради своєчасної і актуальної допомоги. 

З цією метою було проведено благодійний музичний марафон «Ти не один» для збору коштів на придбання засобів індивідуального захисту для медиків – респіраторів, захисних костюмів, рукавичок та іншого необхідного обладнання. 

Відомі українські артисти у форматі онлайн-концерту на телеканалі 1+1 співали зі своїх домівок, закликаючи таким чином небайдужих об’єднатися навколо проблеми. До марафону долучились Тіна Кароль, MOZGI, Оля Полякова, MONATIK, «Время и Стекло», Анна Буткевич, The HARDKISS, Сергій Бабкін, Джамала, ALYONA ALYONA, NK, Наталя Могилевська, гурт KAZKA, Ніна та Антоніна Матвієнко, TAYANA, Друга Ріка, LAUD, Леся Нікітюк, Макс Барських, Jerry Heil, Michelle Andrade, «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ». Серед ведучих марафону – Лідія Таран та Марічка Падалко, Руслан Сенічкін та Людмила Барбір, Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс, Юрій Горбунов та Катерина Осадча, Дмитро Комаров.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

У Digital паралельно стартувала ініціатива з хештегом #лікарютинеодин. На офіційних сторінках 1+1 та «Сніданку з 1+1» у Instagram та Facebook, а також на особистих сторінках зірок були опубліковані фотоколажі із лікарями, волонтерами та відомими українськими артистами, що символізували підтримку та увагу персонально до кожного медичного працівника, який допомагає рятувати життя під час пандемії COVID-19. 

Під колажами були розказані історії більше 20 лікарів з різних куточків України, які стали героями постів у естафеті #лікарютинеодин, описані їхні щоденні зусилля, спрямовані на подолання пандемії, ставлення родини до важкої роботи та власна мотивація. До ініціативи доєднались та зробили пости у себе на сторінках близько 40 українських зірок.

Головними меседжами кампанії стали: «Зараз як ніколи ти не один» та «Підтримую лікарів не тільки лайком».

Також було виготовлено тематичну маску для Instagram та рамку для Facebook.

Результати кампанії:

3 млн охоплення ініціативи #лікарютинеодин у Facebook та Instagram 1+1; 62 тис. використань маски в Instagram.

За результатами благодійного марафону «Ти не один» зібрано понад 2,5 млн грн. Відповідно, 36 опорних лікарень отримали одноразові та багаторазові костюми, респіратори, рукавички з манжетами

Партнерами  проєкту стали Українська Біржа Благодійності (Dobro.ua) спільно з громадською платформою РазомUA.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео