07 Авг 2009, 09:06

MTV Україна запускає соціальний проект «Крута Україна»

Ця соціальна кампанія покликана об’єднати українців, що пишаються своєю країною та не пливуть за течією стереотипів громадської думки

MTV Україна запускає соціальний проект «Крута Україна»

Телеканал MTV Україна радий повідомити про запуск нового масштабного проекту «Крута Україна». Ця соціальна кампанія покликана об’єднати українців, що пишаються своєю країною та не пливуть за течією стереотипів громадської думки. Перший етап цієї ініціативи відбудеться у День Незалежності України.

Костянтин Стрюков, генеральний директор телеканалу MTV Україна: «Я звернувся до своїх колег з ідеєю зробити соціальну кампанію «Крута Україна». Без бюджету. У вільний від роботи час. Звучить романтично? Але такі вже ми емтівішники. Якщо інші кажуть, що країна стає дедалі слабшою на розум, ми говоримо зворотнє. Якщо інші можуть сумніватися в успіху кампанії, ми в неї віримо. Якщо інші принижують Україну, ми нею пишаємося. Якщо батьків не обирають, то батьківщину можна вибрати. І ми свій вибір зробили. Наша Батьківщина – Україна! Це найкрутіша країна у світі. Для нас. Для українців!»

Спеціально для соціальної кампанії «Крута Україна» телеканал створив веб-сайт www.coolukraine.com, який відсьогодні доступний для користувачів. На сайті кожен охочий може у текстовому варіанті поділитися своїми історіями, враженнями, відкриттями, а також висловити почуття до Батьківщини через призму фото і відеокамер. Окрім того на сайті є форум для спілкування, дискусій і нових пропозицій.

MTV також закликає усіх у День Незалежності повісити прапор на своїх дверях, балконі, у вікні тощо. Одягнути футболку збірної України або інший одяг з кольорами нашої країни. Вийти на вулицю із прапором чи пов’язати його на шию… Давайте цьогоріч разом зробимо День Незалежності — Днем жовто-блакитного драйву! Ці кольори будуть усюди і кожен з нас буде їхньою частиною. І частиною України. А це – круто!


 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео