05 Июн 2020, 11:53

#MMRead: 6 книг, які допоможуть бізнесу вийти з карантину без втрат та собі «у плюс»

Підбірка книжок, які можуть стати в нагоді у посткарантинний період, від інтернет-книгарні Yakaboo

Ми продовжуємо рубрику #MMRead, в якій разом із інтернет-книгарнею Yakaboo пропонуємо топ-книги про маркетинг, комунікації, креатив, продажі для розвитку ваших професійних здібностей.  Епоха пандемії внесла свої корективи у життя, і цей досвід для нас новий.  Швидко зорієнтувати бізнес на роботу в посткарантинних умовах, уникнути довгого шляху спроб і помилок, сподіваємося, допоможе наша добірка. Ми зібрали книжки, де є не тільки корисні поради від успішних менеджерів, але й готові практичні рішення.

Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час

Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час

Треба наздогнати проєкти, при цьому випередивши конкурентів, а в добі лише 24 години? Перед вами «чарівна паличка», як все встигнути та ще й підвищити ефективність. Революційна методика Scrum підніме навіть «напівмертвий» проєкт и при цьому зекономить час і бюджет. 

Її суть — у ступінчастому процесі розробки проєкту, а основа — команда, що згуртовується навколо Scrum-майстра, самоорганізовується та самоуправляється. По суті автор стратегії винайшов той самий спосіб, який дає змогу колективу працювати як єдиний організм, і це не метафора!

Методику Scrum розробив Джефф Сазерленд, колишній воєнний льотчик, технічний директор компанії, що створювала першу в Америці мережу онлайн-банкоматів.  Вона дозволила підвищити ефективність роботи в 3-10 разів. А найкращим свідченням продуктивності цієї концепції є те, що Scrum застосовують у ФБР та при підготовці космічних польотів.

Нетворкінг для інтровертів. Поради для комфортної та ефективної комунікації

Нетворкінг для інтровертів. Поради для комфортної та ефективної комунікації

Самоізоляція і тривале дистанційне спілкування наклали свій відбиток, і ми всі стали трохи інтровертами. Ця книга стане одкровенням для тих, хто впадає у паніку, коли потрібно виступити з доповіддю або зробити телефонний дзвінок, та вважає, що «ефективна комунікація — це не моє». 

Авторка посібника Карен Вікрі врахувала індивідуальні особливості інтровертів і розробила поради для приємного, необтяжливого спілкування та як при цьому досягати вагомих результатів.

Методика допоможе легко і невимушено проводити важливі ділові переговори, залучати топових партнерів. З цією книгою ви зможете зламати стереотипи і просунутися у кар’єрі.

Неочевидні рекомендації допоможуть всім по-новому поглянути на процес комунікації та розвинути свої навички.

Клуб п’ятої ранку

Клуб п’ятої ранку

Дієвий та нетравматичний тайм-менеджмент — ось, що потрібно під час виходу з карантину. Експерт з мотивації, лідерства та особистого зростання Робін Шарма пропонує оригінальну концепцію Клубу п’ятої ранку. 

Ви навчитеся бути максимально продуктивним — без напруги, дедлайнів і метушні, збережете спокій і станете більш здоровими. 

У легкій і веселій формі автор розповідає про те, як великі генії, ділові титани та наймудріші люди у світі починають свій ранок. Ви — «сова»? Не біда, з книги ви дізнаєтеся практику, засновану на нейробіології, яка допомагає легко прокидатися. 

Ви навчитеся використовувати дорогоцінні ранкові години для самооновлення, фізичних вправ, власної творчості. Тактика захистить ваші таланти, допоможе стати зосередженими і натхненними, а в результаті — успішними.

Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо

Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо

«Ось закінчу проєкт, і заїду до мами (запишусь на курси стрільби з арбалету, заведу собаку, почитаю книжку)». Скільки разів ми відкладаємо на потім свої мрії, бо нас затягую у вир щоденних справ? Карантин змусив нас переоцінити свої цінності, але як переформатувати свій звичний графік? Відповідь є.

Щоб бути успішним, потрібно бути щасливим. У цій книзі ви знайдете цілих 80 способів збалансувати свій час. Відтепер не час керуватиме вами, а ви — часом. Це історія про мистецтво жити «у моменті».

Чотири священні секрети. Для любові та процвітання. Путівник до життя у красивому стані

Чотири священні секрети. Для любові та процвітання. Путівник до життя у красивому стані

У нашому шаленому, технологічному житті є місце глибинній мудрості і всепроникливій любові. У цій книзі йдеться про прості речі, на які ми зазвичай не звертаємо уваги, бо зациклені на собі. Ми впевнені, що для щастя нам треба щось отримувати, але насправді усе, що потрібно людині для успіху, — всередині неї.

Легко і доступно про найважливіші речі розповідають засновники Академії O&O, сучасної школи філософії та медитації, Кришнаджі та Притаджі.  Автори не просто діляться мудрістю — вони й самі так живуть, ведуть бізнес, виховують свою доньку.

Неможливо прочитати цю книгу і не змінитися.  Ви новими очима подивитесь на себе, всесвіт і своє місце у ньому, звільнитеся від егоцентризму і пов’язаних з ним страждань і стресу.

Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті

Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті

Ще одна книга, актуальна у період карантину і посткарантину. Ми опинилися в новій ситуації, яка спровокувала викид емоцій. Як опанувати свої емоції і змусити їх працювати «на себе» — в житті і бізнесі? Як мислити тверезо, й але не втратити гнучкості у прийнятті рішень? Вам допоможе авторська методика бізнес-тренерки Валерії Козлової. 

Ви зможете підвищити свій емоційний інтелект, а це безцінна основа для ефективної комунікації. Технологія керування емоціями дасть вам змогу приймати виважені рішення, що приведуть до успіху.

Кавер: Unsplash

Расскажите друзьям про новость

Новое видео