07 Мар 2008, 11:26

Мінюст відкриє доступ до реєстру друкованих ЗМІ

До 1 травня 2008 року Міністерство юстиції України забезпечить безперешкодний доступ громадян та юридичних осіб до Державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств.

 

Доступ до Держреєстру планують відкрити в частині відомостей назви видання, дати реєстрації та номера свідоцтва. Також можна буде довідатись інформацію про засновника друкованого ЗМІ: повне найменування засновника – для юридичних осіб, а також прізвище, ім’я, по батькові – для фізичних осіб.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

Відкриваючи цю інформацію Міністерство юстиції опирається на норми Закону України «Про інформацію», якими передбачено відкритість, доступність інформації та свобода обміну, законність одержання, використання, поширення та зберігання інформації.

 

Крім того, наголосив Міністр, вільний доступ до переліку назв зареєстрованих друкованих ЗМІ зменшить кількість відмов у державній реєстрації друкованих видань, оскільки надасть можливість зорієнтуватися при виборі назви видання. На сьогодні, зазначив Міністр, в Україні зареєстровано понад 30 тисяч друкованих засобів масової інформації. Доступ до Реєстру відкриють через сайт Міністерства юстиції.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео