22 Июн 2020, 16:31

Мінцифри запустило Національну онлайн-школу для підприємців

22 червня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України у партнерстві з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), членом Групи Світового банку (World Bank Group), запустило Національну онлайн-школу для підприємців на платформі Дія.Бізнес.

Навчання в Національній онлайн-школі для підприємців відбувається у форматі освітніх серіалів. У рамках кожного навчального серіалу потенційні та чинні підприємці зможуть подивитися серії, пройти тестування, отримати додаткові корисні матеріали, пройти фінальний тест та отримати сертифікат про завершення курсу.

Також передбачається формат змішаного навчання. Частина навчання відбуватиметься онлайн, а частина — офлайн, на базі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес.

Перший освітній серіал в Національній онлайн-школі для підприємців — «10 кроків для початку власної справи» — розроблений за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в партнерстві з Українським центром сприяння інвестиціям та торгівлі.

Навчання безкоштовне для кожного.

Незабаром в онлайн-школі з’являться нові серіали. Зокрема, за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC), члена Групи Світового банку (World Bank Group), наступний освітній серіал, який з’явиться на платформі Дія.Бізнес — «Фінансова грамотність для підприємців».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео