Мінцифра оприлюднила освітній серіал про кібербезпеку — «Кіберняні»
27 Май 2020, 15:48

Мінцифра оприлюднила освітній серіал про кібербезпеку — «Кіберняні»

26 травня 2020 року Міністерство цифрової трансформації разом із НКЦК при РНБО, компанією з кібербезпеки 10Guards, компанії Cyberlab і компанією Moneyveo презентували новий освітній серіал «Кіберняні». 

Освітній серіал складається з 10 серій тривалістю 4-11 хвилин і дозволить дізнатися, як мінімізувати ризики втрати вашої приватної, чутливої інформації. Як попередити кібератаку або кібершахрайство та як швидко відновитися після них, у випадку якщо вони все ж таки сталися. 

Участь у серіалі взяв Костя Клепка, креативний продюсер і режисер YouTube-каналу «Чоткий Паца». А в якості експертів:

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

— Віталій Якушев, директор компанії з кібербезпеки 10Guards

— Юрій Мелащенко, партнер компанії з кібербезпеки Cyberlab, радник секретаря РНБО на громадських засадах з питань кібербезпеки

— Альона Андронікова, директор Moneyveo

— Тарас Кучерявий, керівник відділу Brand Management Moneyveo

Безкоштовно подивитися освітній серіал можна на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта

Під час презентації серіалу заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зауважила, що злочинці та шахраї є не тільки у реальному світі, але й у цифровому середовищі. «Всі ми колись чули історії про те, як хакери зламують сторінки у соцмережах і пошті, отримують персональні дані та займаються фішингом, крадуть кошти з банківських і вчиняють інші злочини. Мінцифра дбає про безпеку українців, тому за підтримки партнерів створило освітній серіал про кібербезпеку», — підкреслила Валерія Іонан. 

«На просторах Інтернету існує дуже багато контенту по темі кібербезпеки, але він дуже складний і незрозумілий для звичайного громадянина. Ми побачили, що через портал Дія.Цифрова освіта можна донести рекомендації з кібербезпеки для пересічного українця. Ми намагалися всі 10 серій зробити трошки з гумором, щоб це були не якісь сухі тренінги, а люди запам’ятовували інформацію та проходили тести», — наголосив Юрій Мелащенко, партнер компанії Cyberlab, радник секретаря РНБО на громадських засадах з питань кібербезпеки

Керівник управління забезпечення діяльності Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО України Сергій Прокопенко під час презентації заявив: «Ми підтримуємо багато проєктів, які реалізовуються в Україні та стосуються кібербезпеки. Дуже приємно, що презентують цей проєкт не тільки представники державних органів, але й бізнес. Це говорить про зацікавленість обох сторін у посиленні кібербезпеки держави». «Ми займаємося просвітницької діяльністю з кібербезпеки вже декілька років. Те, що ми розповідали в освітньому серіалі, ми розповідаємо на корпоративних навчальних тренінгах», — сказав під час презентації директор компанії з кібербезпеки 10Guards Віталій Якушев. 

Расскажите друзьям про новость