11 Июн 2007, 11:54

Марина Творогова підтверджує, що «Український бізнес-канал» подав до Нацради документи на отримання ліцензії

Марина Творогова підтверджує, що «Український бізнес-канал» подав до Нацради документи на отримання ліцензії

Марина Творогова, один із засновників «Українського бізнес каналу» (частка статутного фонду — 5%), підтвердила в телефонній розмові з «Телекритикою», що «УБК» подав до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення документи на отримання ліцензії. Поки що йдеться про ліцензію на супутникове мовлення. «Природно, нас, як і будь-який інший канал, цікавлять усі варіанти покриття. Але все залежатиме від технічних можливостей», — сказала пані Творогова.

Нагадаємо, 8 травня газета «Экономические известия» з посиланням на начальника відділу звязків із ЗМІ Миколу Гриценка та директора ліцензійного департаменту Анатолія Новицького повідомила, що в Нацраді про «УБК» начебто нічого не чули. Тим часом, джерела «ТК» стверджують, що канал подав заявку та частину документів на отримання ліцензії, і рішення щодо її надання може бути прийняте ще до осені. 

Водночас Марина Творогова відмовилась відповідати на запитання щодо інших власників каналу (95% належить ТОВ «Компанія «Симетрія»; за неперевіреною інформацією, цією часткою володіють російські інвестори), а також щодо складу майбутнього топ-менеджменту «УБК». Вона також спростувала
інформацію про те, що канал розпочав тестове мовлення на супутнику
Hellas Sat 2, поширену сайтом «Оглядач».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео