06 Май 2020, 20:47

Mareven Food Europe записали медитації з українськими зірками, щоб підтримати медиків

Mareven Food Europe (ТМ Rollton) разом з агенцією YARCHE та helsi.me запустили проєкт підтримки медпрацівників #медитуй.

Павло Зібров, Сергій Бабкін, Марічка Падалко та Юрій Горбунов записали короткі аудіомедитації, що допоможуть зберегти спокій та налаштуватись на позитивний лад.

Останній місяць змінив життя багатьох та особливо — медичних працівників, які тепер виснажливо працюють у лікарнях 24/7. Щоб допомогти їм перезавантажитись, Mareven Food Europe зібрали українських зірок і записали короткі аудіомедитації. На medytui.online можна налаштуватися на бадьорий день з Марічкою Падалко та солоденько заснути під заспокійливий голос Павла Зіброва. Сергій Бабкін і Юрій Горбунов присвятили свої медитації подоланню стресу — вони допоможуть переключити увагу та віднайти спокій.

Як це працює

Все, що тобі потрібно, — зручніше сісти, одягти навушники і відволіктися від світу на мить.

Прослухай на medytui.online

За словами Валентина Кравченка — маркетинг-директора Mareven Food Europe — проєкт було реалізовано за 1 тиждень. У межах ініціативи #ПідтримуюЛікарів компанія разом з helsi.me запровадили доставку запасу продуктів харчування для понад 700 медичних працівників у 12 клінік Київської, Тернопільської та Чернівецької областей.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео