25 Янв 2008, 15:02

Майно грузинського «Імеді» знову заарештовано

Суд Тбілісі знов наклав арешт на майно грузинського опозиційного телеканалу «Імеді». Адвокат «Імеді» Шалва Шавгулідзе повідомив «Интерфаксу», що рішення було прийняте за клопотанням Генпрокуратури Грузії, датованим 22 січня.
 
Прокуратура пов’язує свою вимогу з кримінальною справою, порушеною щодо підприємця Бадрі Патаркацишвілі, який є співвласником телеканалу. Влада стверджує, що бізнесмен може використати «Імеді» «у злочинних цілях». Тим часом, «Грузія Онлайн» повідомляє, що Національна комісія з телекомунікацій Грузії розглядає питання про призупинення ліцензії «Імеді» через те, що Патаркацишвілі займається політичною діяльністю, порушуючи цим вимоги до власника ліцензії за законом «Про мовлення».
 
Співвласника телеканалу Бадрі Патаркацишвілі, який був одним із суперників президента Михаїла Саакашвілі на дострокових президентських виборах, прокуратура звинувачує у підготовці державного перевороту. Сам він називає ці звинувачення абсурдними, підкреслюючи, що для нього вони не мають юридичної сили, оскільки він не вважає легітимним «режим Саакашвілі».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео