20 Июл 2019, 12:30

Львів обзавівся офіційним туристичним сайтом

lviv.travel допоможе побудувати нові незвичні маршрути поціновувачам Львова, а туристам-новачкам — вперше дізнатися про львівські легенди.
Упродовж 7 місяців над розробкою сайту працювали команди web design студії Lazarev.Agency та product development агенціі Aurocraft, на замовлення Управління туризму департаменту розвитку Львівської міської адміністрації. 

Проект став частиною стратегії управління туризму департаменту розвитку Львівської міської ради та побудований на базі попереднього вивчення користувацького досвіду старої версії сайту.
«Під час створення проекту ми фокусувалися на здатності сайту до масштабування. Це не просто тимчасова візитівка з базовою інформацією про місто. Це платформа, функціонал якої може розвиватися синхронно з інфраструктурою Львова. Так, перевагою lviv.travel є завбачливо закладена можливість до інтеграції зі сторонніми популярними туристичним сервісами, такими як Lviv City Card, бронювання готелей, тощо»‎, — розповідає Юрій Глушаков, CEO агенції Aurocraft.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Наразі платформу запущено у beta-версії, що несе переважно інформаційно-інтерактивну місію. У майбутньому планується розвиток порталу у напрямку інтеграції з сервісами бронювання готелей, продажу квитків на події та екскурсії.
Проект розрахований на високий рівень відвідування та навантаження. 

«У рамках проекту ми хотіли передати дух Львова як туристичної столиці України, що здатна здивувати навіть найвибагливішого європейського туриста. Ми зібрали пам’ятки, музеї, ресторани на одній інтерактивній карті, які можна додати у wishlist та спланувати подорож. У дизайні ми зробили акценти на найважливішому та спростили шлях користувача на всіх пристроях», — коментує Кирило Лазарєв, CEO студії Lazarev.Agency. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео