16 Окт 2014, 13:21

Львівське меняет дизайн к 300-летию Львовской пивоварни

Львівське меняет дизайн к 300-летию Львовской пивоварни

14 жовтня найстаріша броварня України — Львівська пивоварня — відзначила своє 299-річчя. А вже у наступному році легендарна броварня святкуватиме 300-літній ювілей. До цієї визначної події ТМ "Львівське" оновила дизайн етикеток продукції, відтепер їх доповнює елемент із зображенням числа "300" та лева — емблеми першого українського пива й символу стародавнього міста.

 

Етикетки в оновленому дизайні прикрашають популярні сорти торгової марки — "Львівське 1715", "Львівське Світле" та "Львівське Міцне". Пиво зі згадкою про 300-річний ювілей вже з"явилося у продажі та представлене на всій території України як у скляних, так і в пластикових пляшках.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

Нагадаємо, що легендарна Львівська пивоварня була заснована у 1715 році з дозволу графа Станіслава Потоцького. Саме це підприємство майже одразу стало одним із найпотужніших виробників пива та увійшло до трійки найкращих пивоварень Австро-Угорської імперії. Тож вже 299 років пройшло з того часу, відколи в Україні почали варити справжнє українське пиво — львівське.

 

На сьогоднішній день лінійка бренда представлена 7 сортами: традиційними "Світле", "1715", "Міцне" та "Портер", спеціальним "Різдвяне", а також преміальними новинками "Robert Doms Богемський" та "Robert Doms Віденський".

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: "Ми всі знаходимося у передчутті визначної події, якою може пишатися Україна. Адже зберегти незмінну якість продукції протягом трьох століть — це дійсно велике досягнення. Сподіваємося, що нова етикетка допоможе шанувальникам хорошого пива вже сьогодні розділити з нами радість передчуття 300-річного ювілею Львівської пивоварні, а в 2015 році — разом його відсвяткувати".  

Расскажите друзьям про новость

Новое видео