02 Окт 2020, 14:18

Lenovo подякувала вчителям у соціальному ролику

NGN.agency зі своїм клієнтом Lenovo Ukraine презентували соціальний ролик на День вчителя. Відео, наповнене теплом та вдячністю вчителям, нагадує про вагомий вплив вчителів на становлення кожної людини.

Разом з роликом Lenovo Ukraine хочуть  подарувати можливість користувачам сказати ще раз «Дякую!» людині, яка допомогла стати їм тими, ким вони є. Ті, хто хоче поділитися цікавою історією про свого вчителя, мають можливість розказати її розказати бренду, заповнивши анкету на офіційній сторінці  Facebook Lenovo Ukraine. Журі вибере найяскравішу історію і подарує вчителю, про якого йшла мова, новий ноутбук Lenovo. Визначення результатів відбудеться вже 5 жовтня.

“У першу чергу ми хотіли самі від імені Lenovo подякувати усім учителям України напередодні професійного свята. А також залучити користувачів, адже у шкільні роки, зазвичай, ми ще не усвідомлюємо ні отриманих життєвих уроків, ні того, як це вплине на нас у подальшому. Завдяки ідеям та натхненню команди NGN.agency відео вийшло дуже атмосферним і чуттєвим.Таким, що спонукає згадати період навчання в школі\коледжі чи університеті і знову переосмислити та оцінити отримані поради та підтримку. Усією командою ми сподіваємося зібрати якомога більше цікавих історій, якими потім поділимося на своїх сторінках, щоб тим самим подякувати всім освітянам та наставникам”, — коментує команда Lenovo.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Расскажите друзьям про новость

Новое видео