Креативну індустрію запрошують підтримати українських лікарів та науковців у боротьбі з інфодемією
19 Янв 2021, 14:02

Креативну індустрію запрошують підтримати українських лікарів та науковців у боротьбі з інфодемією

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Український католицький університет (УКУ) та INSCIENCE закликають представників креативної індустрії підтримати українських лікарів та науковців у боротьбі за факти та доказову медицину в соціальних мережах. Для цього креативникам пропонують надати 30-денну про боно підтримку зі створення та просування digital контенту медичного або наукового працівника у Facebook, Instagram або TikTok. 

У грудні 2020-го на базі Школи журналістики та комунікацій УКУ партнери запустили безоплатну онлайн-програму “Соціальні мережі для медиків та дослідників. Як популяризувати медицину та науку онлайн?”. 60 лікарів-практиків і дослідників із різних галузей вивчають, як розвивати персональний бренд і вести популярні блоги, щоб цікаво розповідати корисну та правдиву інформацію про науку та медицину, зокрема – про COVID-19 та вакцинацію. 

Серед учасників програми – студенти-медики та фахівці з 20-річним стажем, лікарі міських лікарень та сільських амбулаторій, інфекціоністи, педіатри, біологи та багато інших. 

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

У лютому 2021 року учасники курсу завершують своє навчання та починають робити перші самостійні кроки у соціальних мережах. Навички, підтримка та поради спеціалістів можуть стати вирішальними для успіху їхнього контенту та мотивації продовжувати просвітницьку діяльність. 

“Неправдива інформація завжди становила загрозу, а сьогодні вона особливо небезпечна для життя та здоров’я людей. З’являється все більше фейків та дезінформації про COVID-19 та інші захворювання, лікування, вакцинацію тощо. Щоб захистити здоров’я дітей та дорослих, ми підсилюємо голоси справжніх експертів та просимо креативну індустрію допомогти”, – розповідає Анна Суходольська, голова поведінкових та соціальних комунікацій Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. 

“60 учасників курсу – це люди, які не побоялися кинути собі ще один виклик і почати вчитися новому. Вони мають різний досвід та спеціалізації, але вмотивовані не лише будувати власний бренд чи знаходити клієнтів завдяки соціальним мережам, а займатися просвітництвом, говорити цікаво і доступно про важливі наукові питання та підіймати авторитет доказової медицини і науки. І в цьому ми хочемо їх підтримати”, – зазначає координаторка курсу, керівниця магістерської програми з медіакомунікацій УКУ Олена Кулигіна. 

До участі запрошуються креативні, комунікаційні та digital агентства, експерти із digital комунікацій, копірайтери та дизайнери. 30-денна digital підтримка лікаря або науковця може полягати в окремих послугах – наприклад, допомозі з дизайном або текстами, але комплексна робота зі створення, планування та аналізу контенту буде особливо цінною. 

Чекаємо на вашого листа із заявкою на участь або питаннями на [email protected] до 1 лютого. У листі просимо вказати, який формат підтримки ви готові надати. 

Програма “Соціальні мережі для медиків та дослідників. Як популяризувати медицину та науку онлайн?” проходить у партнерстві з Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID).

Расскажите друзьям про новость