19 Июн 2020, 14:42

Креативна Практика запускає серію міні-фільмів про дизайн

Напередодні запуску курсу «Основи дизайну» від Креативної Практики, команда поспілкувалась з експертами проєкту та записала серію інтерв’ю. В них говорили про різне — досвід, пошук себе, помилки, натхнення, корисні та погані звички дизайнерів та, власне, про дизайн.

«Нам пощастило залучити до проєкту чимало дійсно класних партнерів та експертів. В своїх навчальних матеріалах ми навмисне намагались робити фокус на змісті, а не на персоналіях. Але ми не хотіли, щоб було враження, що Креативна Практика — це щось суто віртуальне. Для нас — це в першу чергу спільнота, фахівці. Не один погляд на речі, а ціла сукупність. Тож ми поспілкувались з експертами про різне — дизайн, натхнення, пошук ідей, саморозвиток. А потім поєднали окремі відповіді разом. Так з’явився невеличкий проєкт «Розмови про дизайн» — зазначає автор проєкту Анатолій Попель.

Готові міні-фільми являють собою компіляцію відповідей експертів, що долучились до проєкту на момент проведення зйомок. В цілому планується випустити серію приблизно з десяти роликів, що будуть публікуватись протягом кількох місяців.

Перше відео має назву «Дизайн». І в ньому експерти проєкту говорять про те, що таке, власне, дизайн.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео