06 Мар 2020, 14:25

Концепція про єдність в айдентиці проєкту PLUS 1

Креативна агенція Vandog розробили неймнінг, айдентику, презентацію для проєкту PLUS 1. Він про героїв війни на сході, яких вже немає з нами, але які досі живуть у пам’яті рідних.

Розповісти їх історії автор проєкту Мар’ян Присяжнюк вирішив за допомогою серії фото, на яких рідні зображені з речами, що нагадують їм про своїх найдорожчих. Мати з мечем сина, який займався історичною реконструкцією, дружина з обручкою чоловіка, батько з підручником японської 18-річного хлопця – ці світлини передають біль від незворотності кожної втрати. Без пафосу і надмірного трагізму вони нагадують нам про ціну миру й перемоги.

Креативна команда сфокусувала увагу на людині – маленькій крупинці, невід'ємній одиниці модулю в цілісному організмі. Плюс один українець. Плюс один боєць. Плюс одна донька. Плюс одна сестра. Плюс одна відповідь російській пропаганді. Плюс одна демократична країна.

PLUS 1 – це концепція про єдність. Про один організм, про те, що нас усіх об'єднує прямування до розбудови сильної, демократичної, єдиної та повноцінної держави. Про те, що кожна втрата для нас є відчутною. Про емпатію.

Яскравий жовтий, сучасні шрифти, промовистий логотип роблять проєкт динамічним, «живим», зрозумілим не тільки всередині країни, а й західній аудиторії. Так глибокий зміст розкривається через модерну привабливу форму.

«Сподіваюся, що цей проєкт приверне увагу не тільки до долей тих, хто втратив своїх дітей та батьків на сході, а й до якості комунікації цих тем», – поділилася висновками креативна директорка Vandog Agency Ірина Метньова.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео