05 Ноя 2021, 18:27
PR

Компанія Nutricia запустила соціально-освітній проєкт для онкопацієнтів «Бути поруч»

Компанія Nutricia запустила перший в Україні соціально-освітній проєкт для підтримки онкопацієнтів — «Бути поруч». Своєю головною метою вона зробила надання онкопацієнтам перевірену інформацію про рак та психологічно їх підтримати. 

Людина, яка вчора жила звичайним життям, а сьогодні має підтверджену онкологію, знаходиться в розпачі. Її спроби допомогти собі нагадують броунівський рух, що неминуче призводить до ще більшої фрустрації та помилок, які можуть коштувати життя.

У рамках проєкту через різні канали компанія подала чіткі алгоритми допомоги онкопацієнтам на етапі підтвердження діагнозу, під час лікування та після нього.

Оскільки аудиторія онкопацієнтів є дуже вразливою та здебільшого закритою, Nutricia першою почала комунікувати та будувати з нею довірчі відносини напряму:

  • на сайті проєкту онкопацієнт отримав змогу безкоштовно консультуватись з онкопсихологом;
  • на сторінці Фейсбук — прокоментувати інформацію та отримати фідбек;
  • в ході вебінарів – поставити питання експерту тощо.

Основна платформа проєкту «Бути поруч» — сайт. У ньому було створено фундаментальні розділи з актуальною інформацією про рак: його види та види лікування, рекомендації родичам онкопацієнта, посилання на групи підтримки, харчування тощо.

Додатково компанія почала щомісяця проводити безкоштовні вебінари у Фейсбуці. Спікери вебінарів — лікарі, онкопсихологи, соціальні діячі — виступають з різними темами та відповідають на питання глядачів у прямому ефірі.

Для поширення інформації про рак у проєкт залучили відомих людей, які побороли рак: Аллу Мазур, Інесу Матюшенко, Едуарда Приступа (Діля), Вікторію Костецьку. На проведеній онлайн-зустрічі вони поділились з глядачами власними рекомендаціями та висновками за час хвороби. Онкопсихолог Вікторія Костецька та хірург-онколог Національного Інституту Раку Юрій Кондрацький додатково дали професійні рекомендації щодо підтримки, способу життя після лікування та під час пандемії COVID-19.

Аби морально підтримати онкопацієнтів, зміцнити їхню віру у своє одужання, компанія Nutricia стала долучати також звичайних людей і створила проєкт «Історії перемог». Ці люди успішно подолали рак і в рамках проєкту поділились з читачами своїм досвідом, висновками, рекомендаціями.

Було знято понад 80 відео з чіткими відповідями від лікарів Національного Інституту Раку на найпоширеніші питання про рак. Відео доступні на Ютуб-каналі проєкту.

На сьогодні проєкт «Бути поруч» компанії Nutricia отримав сотні відгуків та тисячі слів подяки і став інформаційною опорою для мільйонів людей, які змушені боротися з онкологією в Україні. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео