24 Июн 2020, 13:58

Microsoft анонсувала нові функції Teams for Education

Серед нових функцій — збільшення кількості відео учасників на екрані до 49, введення користувацьких фонів, аналітику про клас та віртуальні кімнати очікування.

Збільшення кількості відео учасників на екрані до 49

Після проведення попереднього тестування цього місяця Microsoft розширить екран перегляду відео учасників Teams до 7×7 і він буде вміщувати до 49 учасників одночасно. Функція з’явиться у загальному доступі вже восени. Тоді викладачі зможуть створювати віртуальні кімнати, щоб студенти могли зустрічатися та працювати в малих групах.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Можливість підняти руку як на уроці

Викладачам також потрібно більше можливостей для того, щоб кожен студент міг брати активну участь і був почутим. У Teams for Education учні зможуть підняти руку під час занять. Також вже восени викладачі зможуть бачити звіти про відвідування та детальну інформацію — розумний аналіз даних щодо того, як учні взаємодіють із класом, включно із завданнями, а також показники діяльності та оцінки з можливістю переглядати тенденції.

Кімнати очікування та підвищення конфіденційності

Цього літа Microsoft додасть нові можливості зустрічей у Teams, які обмежать доступ учням до зустрічей без нагляду та дозволять викладачам визначати, хто може бути присутнім. Вони також зможуть створювати кімнату очікування, щоб забезпечити приєднання до зустрічі лише певних студентів — доповнивши підхід Microsoft до конфіденційності та безпеки, який підпадає під понад 90 нормативних та галузевих стандартів.

Щоб батькам було легше допомагати своїм дітям з різним рівнем читання або з труднощами читання або письма через дислексію чи дисграфію, Microsoft додала інструменти для навчання, такі як «імерсивне читання» для Microsoft Word, Microsoft Edge, Teams, OneNote, Flipgrid та Microsoft: Education Edition. Імерсивним читанням щомісяця користуються понад 23 мільйони людей з дислексією та труднощами в навчанні. Батьки також мають більш гнучкий доступ до віртуальних класів своїх дітей — наприклад, вони можуть зайти до документів класу в OneNote та отримати щотижневий дайджест електронної пошти Teams for Education.

Безкоштовна програма Flipgrid підключає студентів та викладачів через відео, і в середньому з березня понад 25 000 освітян приєднуються к ней щодня. Щоб посилити залучення своїх учнів, викладачі також часто використовують методику ігрового навчання, у якій допомагає Minecraft: Education Edition.

Додавання нових функцій до Teams for Education — це лише один зі способів, яким Microsoft задовольняє потреби освітян. Teams for Education тепер інтегруються з Kahoot, Prezi, GO1, Nearpod, Piazza, Gaggle та Moodle, а нові колаборації полегшують роботу з Teams у школах та університетах.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео