10 Ноя 2021, 15:05

Компанія Датагруп подвоїть благодійні внески на допомогу дітям з вадами серця

13 листопада, у Всесвітній день доброти, компанія на платформі dobro.ua подвоїть усі благодійні внески на допомогу дітям з вродженими вадами серця. 

Займатися благодійністю — добра традиція компанії та усієї команди бренду, але цьогоріч до Всесвітнього дня доброти Датагруп не просто зробить благодійний внесок, а помножить у двічі внесок кожної людини, яка протягом доби вирішить підтримати будь-якою сумою дітей з вродженими вадами серця.

“13 листопада — день, коли увесь світ нагадує, що доброта існує на противагу хворобам, насильству, бідам і несправедливості. А на кількість доброти може повпливати кожен з нас. Добрі справи — важлива українська традиція і найкрутішим ми вважаємо те, що тепер їх можна робити у діджиталі, не випускаючи з рук смартфона, а такі відповідальні бізнеси, як Датагруп можуть помножити удвічі добрі наміри українців.”- розповідає піарник dobro.ua Богдан Бердник.

Долучитися до Всесвітнього дня доброти та допомогти дітям з вродженими вадами серця можна тут.

Протягом 2021-го року команда онлайн-платформи dobro.ua зібрала на допомогу дітям з вадами серця вже понад 5 000 000 гривень, що дозволило придбати серцеві імпланти для 66 дітей.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео