19 Май 2010, 13:43

Компанія «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» підтримала проведення Конференції з професійної журналістики «Честь професії»

Компанія «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» підтримала проведення Конференції з професійної журналістики «Честь професії»

Компанія «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» (JTI) підтримала ще один з проектів Української Асоціації Видавців Періодичної Преси  — Конференцію з професійної журналістики, яка пройде в Києві 22 травня 2010 року.

 

JTI є веб-партнером Української Асоціації Видавців Періодичної Преси (УАВПП), і з 2009 року підтримує ініціативи УАВПП, спрямовані на надання українським редакторам та видавцям сучасних знань, використовуючи для цього можливості та зручності Інтернет. Саме за підтримки JTI УАВПП розвиває спеціалізований веб-ресурс для редакторів — Редакторський портал. Крім того, компанія забезпечує для УАВПП можливість перекладу корисних закордонних матеріалів на українську мову та допомагає представникам українських ЗМІ приймати участь у світових конгресах видавців.

 

«Без професійної журналістики неможливе демократичне суспільство, в якому кожна людина здатна аналізувати події навколо та не боятись сперечатися. В часи змін, які переживає ринок медіа, ми хочемо допомогти українським ЗМІ знайти для себе нові переваги та стати ще сильнішими», — зауважила менеджер з комунікацій JTI Катерина Засуха.

 

УАВПП, організатор конференції, висловлює щиру вдячність компанії JTI  за надану підтримку та за внесок у розвиток професійної журналістики в Україні.

Нагадаємо, що в рамках Конференції відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «Честь професії». Його спонсорами виступили компанії «Adobe Systems Україна», «Майкрософт Україна», система компаній Кока-Кола в Україні, «Емвей Україна» та бізнес-школа МІМ-Київ.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео