03 Дек 2020, 10:38

Колишній гендиректор «1+1 Продакшн» приєднався до команди телеканалів KYIV.LIVE та ODESA.LIVE

До команди телеканалів KYIV.LIVE та ODESA.LIVE приєднався Дмитро Зубко, який став операційним директором холдингу. Дотепер Дмитро очолював операційний напрям телеканалу ТЕТ та «1+1 Продакшн».

Наразі Дмитро буде займатись формуванням операційної стратегії холдингу, а також побудовою бізнес-процесів телеканалів.

«Перед нами стоїть дуже цікаве і амбітне завдання. Ми хочемо не просто налаштувати всі бізнес-процеси в компанії і налагодити роботу в операційному напрямку, але і зробити роботу нашої великої команди максимально ефективною. Ми раді, що такий професіонал, як Дмитро, приєднався до нашої команди, і я вірю, що цілі і виклики, які поставлені перед Дмитром, будуть реалізовані найближчим часом завдяки його досвіду роботи і попереднім досягненням», — зазначив Дмитро Царенко.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

KYIV.LIVE — це перший телеканал про країну та столицю для жителів Києва. Із листопада 2020 року Інститут когнітивного моделювання здійснює консультаційний супровід телеканалів KYIV.LIVE и ODESA.LIVE.

Нагадаємо, раніше до команди приєдналась Дар’я Качковська, яка була головним режисером департаменту ранкового мовлення телеканалу 1+1.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео