16 Фев 2022, 15:27

«Коли вагаєшся – просто спитай»: Реклама Prom.ua до 14 лютого і 8 березня

Маркетплейс закликає людей поговорити один з одним та запитати у партнера чи хоче він/вона, щоб його вітали і якщо так –– то як.

Ідея “Якщо вагаєшся – просто спитай” стала основою для двох рекламних кампаній –– до Дня Валентина та 8 березня.

Ми думаємо, що і вітання, і подарунки мають бути осмислені. Тому ми пропонуємо мамам та дітям, закоханим і не дуже поговорити про сенс свят та про очікування від них. І тільки після цього — вибрати найкращий подарунок, якщо його чекають, звичайно. А вибрати його зручно на Промі, де є абсолютно все
Юля Новаченко
маркетинг директорка Prom.ua

Кампанію розробляли із креативною командою MOZGI Group.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

“Під час пошуку креативної ідеї ми зрозуміли, що не коректно говорити про правильні/неправильні подарунки та вітання. Кожна з них – це завжди історія людей, унікальна та особиста. І для Prom важливо приділити увагу цим історіям, не залишити без уваги та допомогти. Тому маркетплейс визначив важливу місію перед святами — підштовхнути бути щирим. А питання — це найкращий спосіб розпочати розмову”, — поділився Влад Болсун, креативний директор MOZGI Group.

На 14 лютого на екрани вийшла історія двох закоханих із меседжем: “Коли любиш – спитай”.

У рекламній кампанії до 8 березня Prom.ua та Mozgi Group пішли ще далі і меседж змінився: “Коли вагаєшся – спитай”.

За результатами соціологічних досліджень 2021 року –– останні 9 років зменшується кількість святкуючих 8 березня. Але 68% респондентів відзначатимуть цю дату. Тому, розуміючи всю важливість сприйняття 8 березня та його вплив на питання рівноправності в країні, у рекламній кампанії Prom не нав’язує своїй аудиторії святкувати чи ні. Він пропонує просто спитати.
Влад Болсун
креативний директор MOZGI Group

Продакшн робили із Digital Religion. Режисер роликів – Олексій Тараненко.

“Під час зйомок, окрім креативів для ТБ та digital, ми продумали і ТікТоки, які стали частиною спільної ідеї та розкривали її ще більше з урахуванням особливостей платформи. У кампанії до 14 лютого вони чудово «залетіли», оскільки ми зробили їх трендовими та фановими. Користувачі миттєво оцінили – останній ролик став мемом. Користувачі пропонують свої варіанти музики та тексту, один з них ми вирішили підтримати”, – коментує Катерина Комова, медіа менеджерка Prom.ua

@prom_ua

спитай про подарунок напряму, шоб так закрутилося

♬ оригинальный звук — _malifisenta007_
@prom_ua

пов: вона запропонувала самому вибрати подарунок

♬ оригинальный звук — 🐽

Расскажите друзьям про новость

Новое видео