17 Мар 2008, 08:18

Київ прийматиме півфінал Emmy® Awards

За ініціативи Індустріального Телевізійного Комітету (ІТК) в Україні вперше пройде європейський півфінал Міжнародної телевізійної премії Emmy® 2008. За інформацією «МедіаБізнесу», подія відбудеться 28 червня 2008 року в Києві. Міжнародні члени журі будуть оцінювати подані роботи за 2-ма номінаціями: «ток-шоу» та «комедії».

 

Група експертного журі, яка обирається спільно з  Міжнародною Академією телевізійного мистецтва та наук, включає представників української кіно- та теле-індустрії, кіно виробників та представників медіа. Журі визначить роботи, які будуть висунуті на фінальний тур голосування у вересні.

 

Нагадаємо, що фінал міжнародної премії Emmy® 2008 буде оголошено 8 жовтня на конференції MIPCOM в Каннах, у Франції. Переможці будуть оголошені та нагородженні 24 листопада 2008 року під час 36-ї Міжнародній церемонії Emmy в Нью-Йорку.

 

Міжнародна Академія телевізійного мистецтва та наук є найбільшою організацією, що об’єднує усіх телерадіомовників – це понад 500 членів організації з більше ніж 70 країн світу, з більше ніж 400 компаній. Заснована в 1969 році.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео