30 Апр 2009, 09:16

«Київ 98 FM» почне танцювати по-українськи

Починаючи з 1 травня, Радіо «Київ 98 FM» і Київський Медіа Холдинг розпочинає проект «Танці по-українськи - Посівна весняного настрою!»

«Київ 98 FM» почне танцювати по-українськи

Починаючи з 1 травня, Радіо «Київ 98 FM» і Київський Медіа Холдинг розпочинає проект «Танці по-українськи  — Посівна весняного настрою!». Як запевняють ініціатори проекту, радіослухачі під час травневих свят почують  українські застольні народні пісні, гумор й отримають весняний настрій. Про це повідомляє прес-служба Київського медіахолдінгу.
Як стверджує директор радіо «Київ 98 FM»  Андрій Васін, проект «Танці по-українськи – Посівна весняного настрою!» даруватиме киянам гарний настрій і забезпечить позитивом на усі травневі свята.

Проект «Танці по-українськи» виходить на радіо «Київ 98 FM»  вже більше року. Величезна кількість киян є шанувальниками української народної пісні. Щодня радіо «Київ 98 FM»  отримує більше сотні телефонних дзвінків від бажаючих послухати свою улюблену народну пісню. Саме для тих, хто не уявляє свого відпочинку без застольної  української музики, радіостанцією і було створено проект «Танці по-українськи», який виходить в ефір щогодини, а щовечора з 20:00 до 23:00 повна версія –  «Справжня дискотека по-українськи» – три години ексклюзиву з народним колоритом.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Расскажите друзьям про новость

Новое видео