03 Дек 2021, 10:13

Картина Бенксі «Любов у повітрі» буде розділена на 10 000 NFT і продана за 12,9 мільйонів

Particle, перспективна компанія NFT, змінює свій художній ландшафт, розділяючи право власності на відомі твори мистецтва, перетворюючи їх у набори діджитал робіт, дозволяючи тисячам людей спільно володіти одним твором.

Її дебютним запуском стала картина Бенксі «Любов у повітрі», яка була придбана на аукціоні за 12,9 мільйонів доларів.

Компанія перетворила твір на 10 000 NFT, кожен з яких охоплює окрему частину картини. Замість того, щоб викладати мільйони доларів за весь твір, колекціонери тепер зможуть придбати «частинку» роботи за 1500 доларів США.

Після того, як картина буде розділена на NFT, вона буде передана в Particle Foundation, некомерційний сегмент компанії, який допоможе зберегти та підтримувати твори мистецтва. Картина також відправиться в тур, щоб колекціонери могли побачити частини, якими вони володіють, зблизька. Усі кошти від перепродажу цих частинок картини у майбутньому підуть на фінансування Фонду.
Щоб гарантувати, що жодна особа не зможе купити всю картину, Фонд залишає за собою права на 1% частин.

За даними ARTnews, на відміну від інших фракційованих NFT, покупці мають шанс отримати віддачу від своїх інвестицій, навіть якщо вся картина не продається разом. Покупець може просто перепродати свою долю на вторинних платформах NFT за ринковою вартістю. Однак ще не зрозуміло, що це означає для ринку, коли кілька колекціонерів продають один і той самий витвір мистецтва.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео